Hea klient! Seoses puhkustega võib arve väljastamine ja kauba tarne tavapärasest veidi kauem aega võtta. Täname mõistva suhtumise eest!

Tere tulemust! Spordipsühholoogia töövihik noorsportlasele

Hind:
8,90 €

Elina Kivinukk

  • Töövihik „Tere tulemust!“ annab esmase sissevaate spordipsühholoogiasse, pakkudes muu hulgas päeviku formaadis individuaalseid harjutusi. Töövihikus leidub erinevaid üldpsühholoogilisi lähenemisi, mida lisaks spordile on võimalik laiendada ka muudesse valdkondadesse: vaimse tervise hoidmine positiivse psühholoogia võtete abil, ärevusega toimetulek, unehügieen.
  • Töövihiku ülesanded aitavad mõtestada motivatsiooni, seada eesmärke, panna tähele oma sisekõnet, kasutada teadlikult muusikat ning seada ja visualiseerida esinemiseelseid rutiine. Olulisel kohal on tegelemine tagasilöökide ja vigastustega, samuti harjumuste kujundamine.
  • Töövihik on seotud riikliku ainekavaga. Nii annab see näiteks ideid, kuidas pidada nii treening- kui ka liikumispäevikut, aitab kujundada vastutustunnet ja tervist toetavaid harjumusi, mõtestab liikumise osa kultuuris ning inimese rolli kultuuri kandja, mõjutaja ja loojana. Töövihik aitab õpilastel luua arusaama vaimset ja kehalist tasakaalu toetavatest tegevustest.

 

Autorist

Elina Kivinukk on lõpetanud Tallinna ülikooli psühholoogia eriala, omandanud magistrikraadi spordipsühholoogias Jyväskylä ning Leipzigi ülikoolist keskendudes oma uurimistöös võtetele, kuidas treenerid õpetavad sportlastele eluks vajalikke oskusi. Ta on täiendanud end motiveerivas intervjueerimises ja lahenduskeskses lühiteraapias, osalenud koolipsühholoogia kutseaastal ning kirjutamisteraapia kursustel. Koolitajana teeb ta tihedat koostööd vaimse tervise eestkõneleja MTÜ-ga Peaasjad. Elina peab lugu positiivse psühholoogia põhimõtetest ja toetab enda heaolu tänulikkuse treeningu, päeviku pidamise ning tantsuga.

Sarnased tooted
Pehmed kaaned, 148x210 mm, 320 lk, 2021. Kirjastaja: Menu Meedia OÜ
22,00 €
Klamberköide, värviline, A4, 32 lk, 2022. Kirjastaja: Menu Meedia OÜ
12,50 €