Hea klient! Seoses puhkustega võib arve väljastamine ja kauba tarne tavapärasest veidi kauem aega võtta. Täname mõistva suhtumise eest!

Riigikaitse. Õpik gümnaasiumidele ja kutseõppeasutustele

Hind:
20,00 €
Pehme köide, värviline, 210 x 297 mm, 188 lk, 2024

Uus riigikaitse õpik annab riigikaitsealaseid teadmisi ja oskusi. Riigikaitse kursusel jagatakse noortele teadmisi sõjaajaloost, rahvusvahelistest organisatsioonidest, elanikkonna kaitsest ning esmaabist.

Õpilased õpivad mõistma sõjaliste konfliktide mõju ühiskonnale ja inimeste saatusele ning analüüsivad sõja tagajärgi ja seoseid ühiskondlike protsessidega. Õppesisu hõlmab ka Eesti sõjaajalugu üldise sõjaajaloo kontekstis ning tänapäeva sõjalisi kriise, sõdasid ja relvakonflikte. Õpik tutvustab ka Eesti julgeoleku- ja kaitsepoliitikat ning riigikaitse juhtimist, sealhulgas Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu ülesandeid ning struktuure. Samuti käsitletakse kaitseväeteenistust ja selle erinevaid vorme.

Õpik pakub põhjalikku teadmiste pagasit riigikaitse valdkonnas ning aitab õpilastel mõista laiapindse riigikaitse olulisust ning Eesti riigikaitsepoliitika põhimõtteid. Kursuse eesmärk on tugevdada noorte sidet riigiga ja anda uusi teadmisi lõimingus teiste sotsiaalainetega (nt ajalugu, ühiskonnaõpetus).

Sarnased tooted
Pehme köide, värviline, 188 x 235, 356 lk, 2023
20,00 €

Klamberköide, kahevärviline, A4, 88 lk, 2014, uuendatud trükk 2021

7,50 €
Pehmed kaaned, värviline, 210x260 mm, 80 lk. Kirjastaja: Menu Meedia OÜKirjastaja: Menu Meedia OÜ
12,50 €